Listopad 2009

Proč PRIMA nevysílá Čarodějky?!

11. listopadu 2009 v 19:02 | Strawbe Piper |  Ostatní
Dne 18.1.2006 byl poslední díl 6. série a TV Prima, bohužel, nemá koupenou další sérii a na opakování se nechystá. Na dotaz ohledně opakování popř. koupení nových sérií, Prima odpověděla, že se pokusí sehnat práva na 7. a 8. sérii a zatím nebude opakovat tento seriál znovu od začátku. Pro vysvětlení proč nebude dávat 8. sérii: Tato série se premiérově vysílá v USA a poslední díl by měl být v květnu. A Prima chce odvysílat 7. a 8. sérii najednou. Což znamená, že se nejspíše dočkáme Čarodějek až po prázdninách nebo až příští rok

Fotky 1. Paige

1. listopadu 2009 v 13:35 | Strawbe-Piper |  Paige
Paige Matthews je fiktivní postava, a jeden ze čtyř hlavní postavy, které mají být vystupoval na Warner Brothers, televizní Charmed série. She is portrayed by actress Rose McGowan . Ona je zobrazen herečka Rose McGowan. Paige enters the Charmed storyline at the beginning of season four in the episode " Charmed Again " aired initially October 4, 2001, [ 2 ] after the death of her elder half-sister Prue in the last episode of season three " All Hell Breaks Loose " , May 17, 2001. [ 3 ] As the youngest sister, Paige tends to be adventurous, independent, and strong-willed. Paige Charmed příběhu vstoupí na začátku čtvrté sérii v epizodě "Charmed Again" vysílal původně 4.října 2001, [2], po smrti svého staršího nevlastní sestra-Prue v poslední epizodě období tří "peklo "17. května 2001. [3] Jako nejmladší sestra Paige má tendenci být odvážný, nezávislý a silný-vůlí. She is currently named the 13th greatest witch in television history by AOL . [ 4 ] V současné době je jmenován 13. největší čarodějnici v historii televize od AOL. [4]

Fotky 1. Piper

1. listopadu 2009 v 13:29 | Strawbe-Piper |  Piper
Piper Halliwell je jedna z hlavních postav amerického seriálu Čarodějky (Charmed). Jedna ze čtyř sester, která je obdarována magickou silou. Spolu se svými dvěma sestrami Prue a Phoebe (později Phoebe a Paige) tvoří Moc Tří, která zastupuje největší sílu dobra. Zabíjejí démony a ochraňují nevinné. V první až třetí sérii ji dabuje Tereza Chudobová, ve čtvrté až osmé pak Jitka Moučková.
Piper je na začátku seriálu prostřední sestra a po smrti Prue nejstarší. Má schopnosti zpomalovat molekuly (zmrazovat lidi neboli zastavit čas) a zrychlovat molekuly (nechat cokoli vybouchnout).

Fotky 1. Phoebe

1. listopadu 2009 v 13:24 | Strawbe-Piper |  Phoebe
CHARMED - charmed wallpaper
Phoebe.jpg Phoebe Halliwell image by TsukiG
Phoebe Halliwell je jedna z hlavních postav amerického seriálu Čarodějky (Charmed). Jedna ze čtyř sester, která je obdarována magickou silou. Spolu se svými dvěma sestrami Prue a Piper (později Piper a Paige) tvoří Moc Tří, která zastupuje největší sílu dobra. Zabíjejí démony a ochraňují nevinné. V první až čtvrté sérii ji dabuje Kateřina Lojdová, v páté až osmé pak Tereza Chudobová.
Phoebe je na začátku seriálu nejmladší sestra tudíž bezstarostná a po smrti Prue prostřední. Má schopnosti předtuch (má vidění, ve kterých vidí minulost nebo budoucnost), levitace (vznášet se) a empatie (cítit pocity druhých).
WIKIPEDIA.org

Welcome in CHARMED WORLD

1. listopadu 2009 v 13:12 | Strawbe-Piper |  Ostatní
Wítejte v mém čarodějném světě!